Linki do filmu 11454 Views

  • Petla 2020 Cały Film PL Multi Source
Petla 2020 Cały Film PL

Petla 2020 Cały Film PL

Sep. 04, 2020121 Min.
Twoja ocena: 0
2.7 12 votes

Oglądaj już teraz Petla 2020 Cały Film PL Na tej stronie obejrzysz Petla 2020 Cały Film PL w jakości HD bez limitu. Strona również zawiera biblioteke filmów dzięki której znajdziesz wybrany dla siebie film! Film Petla 2020 Cały Film PL dostępny jest z lektorem i napisami cda. Zalukaj do nas! Skorzystaj z serwisu zupełnie za darmo!


Nasze darmowe serwery są obecnie pełne z uwagi na duży ruch.
Skorzystaj z rejestracji aby obejrzeć ten film bez limitu!

Masz problem z rejstracja? Odśwież stronę i spróbuj ponownie!


 

Petla 2020 PL

opowiada o seksaferze z udziałem agentów CBŚ, podkarpackich sutenerów, polityków, celebrytów i bogatych biznesmenów.Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy.

Petla 2020 Caly Film

rozpoczyna sie dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu.

Film Petla 2020 HD

Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z „górnej półki”.

Petla 2020 gdzie obejrzeć online?

Jest dostępny w rzeczywistości na kinowehity.pl jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery, a Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu – prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad.

Dla mnie był zwykłym śmieciem jak wielu innych gangusów. Ja byłem psem, więc konflikt interesów oczywisty – wspomina Daniel Śnieżek, oficer CBŚP, główny bohater afery podkarpackiej. Nazwisko Kosteckiego często przewija się w kontekście tej afery.

Bokser na początku sierpnia 2019 r. popełnił samobójstwo w swojej celi w więzieniu w Białołęce, gdzie odsiadywał kolejny wyrok za kierowanie grupą przestępczą. Łącznie odbywał kary pozbawienia wolności aż pięciokrotnie.

Gdzie obejrzec caly film Petla 2020 ?

By nadać Pętli duchowy wymiar, scenarzyści postanowili połączyć aferę podkarpacką z przypowieścią o synu marnotrawnym. Na planie został zatrudniony nawet ksiądz w roli konsultanta duchowego. I może płynąłby z tego połączenia jakiś morał uzasadniający Petla 2020 cda, taką mieszkankę, jednak scenarzystom nie udało się tego odpowiednio umotywować na papierze, przez co finał jest bardzo sztuczny i niepasujący do reszty.

Zwiastun całego filmu Petla 2020

 

Największym pozytywnym zaskoczeniem z całej plejady gwiazd, która pojawiła się w tej produkcji, jest niewątpliwie Piotr Stramowski grający Dawida „Cygana” Kosteckiego. Aktor wykonał tytaniczną pracę, by przygotować się do roli. Perfekcyjnie udaje mu się naśladować nie tylko charakterystyczny sposób mówienia boksera, ale także mimikę i ruchy. Stworzył kreację, dzięki której zapominamy miejscami, że mamy przed sobą aktora. Ciekawą, choć bardzo niedużą rolę otrzymał Rafał Cieszyński.

Po raz kolejny udowadnia on, że zasługuje na więcej szans od reżyserów filmowych. Postać agenta Marka zapada w pamięć. Tego nie można powiedzieć o kreacji Antka Królikowskiego, gdyż jest praktycznie identyczna z tą, którą dostarczył nam w Bad Boyu. Te dwie postaci się ze sobą zlewają. Nie jest to oczywiście wina aktora. Widocznie charakter obu bohaterów był tak do siebie zbliżony, że nie dało się tego zagrać inaczej. Niestety, przez to widz ma uczucie, że już taką postać widział. I to dość niedawno.

petla caly film online

Petla 2020 gdzie obejrzec online

Patryk Vega jest mistrzem promocji. Potrafi wokół każdego swojego filmu zrobić hałas w mediach, tym samym podsycając ciekawość widzów. Przy pierwszych głośniejszych projektach jak Polityka, ta taktyka się sprawdzała, ale widać, że z kolejnymi tytułami to zainteresowanie mocno maleje. I nie pomagają deklaracje reżysera, że jest w posiadaniu taśm, na których politycy czy duchowni uprawiają seks w domu publicznym (podobno proponowano mu za nie naprawdę duże pieniądze).

Podobnie jak wystąpienia pierwowzorów bohaterów z filmu, publicznie deklarujących, że ta produkcja jest ich polisą na życie, które w każdej chwili może zostać przerwane tragicznym „wypadkiem”. To już na dziennikarzy i fanów chyba nie działa. Dla wszystkich liczy się przede wszystkim produkt końcowy, czyli film.

Fabuła jest typowa dla filmów Vegi, który lubi łączyć prawdziwe wydarzenia z fikcją, okraszając je wulgaryzmami i przemocą. Tak więc dostajemy na przykład scenę, w której kobiecie podczas seksu wypadają zakrwawione implanty z piersi.

Petla 2020 Pl online

Nie jest to, broń Boże, zarzut w stronę reżysera. On po prostu daje to, czego jego widownia oczekuje. Gdy próbował na chwilę się od tego oderwać, tworząc Last Minute czy Ciacho, fani się od niego odwrócili. Nie można mieć więc pretensji, że tworzy podobne do siebie opowieści.

Problem z Pętla film polega jednak na tym, że nie wykorzystuje ona swojego potencjału. Scenarzyści wrzucili do tego filmu zbyt dużo wątków i bohaterów, przez co mamy wrażenie, że akcja wręcz galopuje. W wyniku dostajemy zlepek ułożonych chronologicznie scen.

Jak w Bad Boyu mieliśmy konsekwentnie prowadzoną historię, tak tu produkt bardziej zbliżony jest do Botoksu, w którym okazało się, że reżyser ma w zanadrzu serial uzupełniający luki fabularne. No i tu chyba będzie tak samo. Zresztą wypuszczanie do telewizji rozszerzonych wersji swoich filmów stało się poniekąd wizytówką Vegi.

petla 2020 pl

Niestety, mocno cierpią na tym jego filmy, ponieważ stają się takim kiepsko posklejanym brykiem. Najlepszym przykładem jest sam początek produkcji z luźno powiązanymi ze sobą scenkami. Z życia początkującego policjanta Daniela, nim wstąpił do służb CBŚ. Petla caly film Sposób opowiadania w tej części bardzo przypomina Botoks, w którym na starcie obserwowaliśmy rodzeństwo sanitariuszy jeżdżących na interwencje.

 

Petla 2020 Cały Film PL
Orginalny tytuł Pętla

Podobne tytuły

Dzień patriotów 2016 Cały Film CDA Online PL
Świat Zwierząt 2018 Cały Film CDA Online PL
Psi Patrol: Kosmopieski 2019 Cały Film CDA Online PL
Upgrade 2018 Cały Film CDA Online PL
Avicii: True Stories 2017 Cały Film CDA Online PL
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości 2016 Cały Film CDA Online PL
After Porn Ends 3 2018 Cały Film CDA Online PL
Avengers: Wojna bez granic 2018 Cały Film CDA Online PL
Dunkierka 2017 Cały Film CDA Online PL
Święty 2017 Cały Film CDA Online PL
Jumanji: Przygoda w dżungli 2017 Cały Film CDA Online PL
Predator 2018 Cały Film CDA Online PL
Comments are closed.
×
Właśnie zarejestrował się nowy użytkownik!