Linki do filmu 289 Views

  • Mulan 2020 Dubbing PL Multi Source
  • Playfireads.org
Mulan 2020 Dubbing PL

Mulan 2020 Dubbing PL

Sep. 04, 2020USA115 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 vote

Oglądaj już teraz Mulan 2020 Dubbing PL Na tej stronie obejrzysz Mulan 2020 Dubbing PL w jakości HD bez limitu. Strona również zawiera biblioteke filmów dzięki której znajdziesz wybrany dla siebie film! Film Mulan 2020 Dubbing PL dostępny jest z lektorem i napisami cda. Zalukaj do nas! Skorzystaj z serwisu zupełnie za darmo!


Nasze darmowe serwery są obecnie pełne z uwagi na duży ruch.
Skorzystaj z rejestracji aby obejrzeć ten film bez limitu!

Masz problem z rejstracja? Odśwież stronę i spróbuj ponownie!


 

Opis Filmu Mulan 2020 Dubbing PL

Kiedy Cesarz Chin wydaje dekret, według którego każdy mężczyzna z rodziny musi zaciągnąć się do cesarskiej armii, by obronić kraj przed najeźdźcami z północy, Hua Mulan – najstarsza córka uhonorowanego wojownika, postanawia zgłosić się do wojska, by pomóc swojemu schorowanemu ojcu. Przebrana za mężczyznę imieniem Hua Jun, na każdym kroku zostaje wystawiona na próbę. Musi zebrać swoją wewnętrzna siłę i wydobyć swój prawdziwy potencjał. Podczas niesamowitej podróży, zmieni się w zasłużoną w boju wojowniczkę i zyska szacunek wdzięcznego narodu… oraz dumnego ojca.

mulan 2020 dubbing pl

Gdzie obejrzec cały film Mulan 2020 online?

Cały Film Mulan 2020 można obejrzeć na: https://kinowehity.pl/film/mulan/ jednakże Premiera filmu odbyła się 9 marca 2020 w Dolby Theatre w Los Angeles. Dwa tygodnie później, 27 marca, obraz miał trafić do kin na terenie Stanów Zjednoczonych i Polski, lecz zostało to opóźnione o niecałe pół roku z powodu pandemii koronawirusa, następnie zmieniono datę premiery kinowej najpierw na 24 lipca, a potem 21 sierpnia, jednak tutaj także odwołano tę premierę. Na początku sierpnia Disney poinformował, że film zostanie wycofany z dystrybucji kinowej w Stanach Zjednoczonych i pojawi się bezpośrednio na platformie Disney+, 4 września 2020. W Polsce film zadebiutuje w kinach tydzień później – 11 września, a jego dystrybutorem będzie Disney Polska.

Mulan 2020 Caly film Online

opowiada historię nieustraszonej młodej dziewczyny, która w męskim przebraniu wyrusza do walki w obronie swojego kraju. Będąc nieodrodną córką wielkiego wojownika, Hua Mulan jest szybka, nieustraszona i zdeterminowana. Kiedy cesarz nakazuje, aby jeden mężczyzna z każdej rodziny służył w jego armii, Mulan zajmuje miejsce swojego chorego ojca. Jako Hua Jun staje się jednym z największych chińskich wojowników.

Mulan 2020 Obsada

Mulan 2020 recenzja

Największym atutem Mulan jest zatem grająca tytułową rolę Yifei Liu. Jest w niej coś takiego, co sprawia, że widz może chociaż odrobinę przejąć się jej losem i kibicować, by wszystko się jej udało. Dla niej warto obejrzeć nową wersję znanej animacji, nawet jeśli trudno wykrzesać z siebie wielkie emocje, bo i tak wiadomo, jak wszystko się skończy. Szkoda, że podobnych pochwał nie można kierować w stronę Li Gong, która wciela się we wspomnianą już Xianniang.

Jest ona lustrzanym odbiciem Mulan i w sumie jest mocno niekonsekwentna. Mam na myśli to, że podejmuje zupełnie nieumotywowane niczym decyzje, przez co bardziej przypomina mechanizm, który ma popchnąć fabułę na odpowiednie tory (związane są z nią dwa absolutnie kluczowe wydarzenia), a nie żywą postać. Podobnie słaby jest Bori Khan, który w żaden sposób nie jest groźny i niebezpieczny.

Mulan 2020 Dubbing PL
Mulan 2020 Dubbing PL
Mulan 2020 Dubbing PL
Mulan 2020 Dubbing PL
Mulan 2020 Dubbing PL
Mulan 2020 Dubbing PL
Mulan 2020 Dubbing PL
Mulan 2020 Dubbing PL
Mulan 2020 Dubbing PL
Mulan 2020 Dubbing PL
Orginalny tytuł Mulan

Director

Niki Caro
Director

Obsada

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Gong Li isXian Niang
Xian Niang
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Jason Scott Lee isBöri Khan
Böri Khan
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant Qiang
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou

Podobne tytuły

Valerian i miasto tysiąca planet 2017 Cały Film CDA Online PL
Pokémon: Detektyw Pikachu
Królowe zbrodni 2019 Cały Film CDA Online PL
One Night in Bangkok
Banksterzy (2020) PL
Pierwszy strzał 2017 Cały Film CDA Online PL
Enola Holmes 2020 Cały Film CDA Online PL
Nanatsu no Taizai Movie: Tenkuu no Torawarebito 2018 Cały Film CDA Online PL
Kickboxer: Odwet 2018 Cały Film CDA Online PL
1917
Wstrząsy: Zimny dzień w piekle 2018 Cały Film CDA Online PL
Megalodon 2018 Cały Film CDA Online PL
Comments are closed.
×
Właśnie zarejestrował się nowy użytkownik!