Linki do filmu 250 Views

  • Greenland 2020 Lektor PLMulti Source
Greenland 2020 Lektor PL

Greenland 2020 Lektor PL

Jul. 29, 2020UK119 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 vote

JUŻ TERAZ OGLĄDAJ CAŁY FILM ONLINE!

 

Greenland 2020 Lektor PL

Opowiada o walce rodziny o przetrwanie w sytuacji, gdy komety spadają na Ziemię niszcząc miasta. John Garrity, jego żona Allison i syn Nathan wyruszają szukać schronienia w momencie, gdy kilka miast zmiotło z powierzchni planety. Następuje odliczanie do globalnej apokalipsy, ponieważ największy fragment komety ma destrukcyjną siłę, więc ścigają się z czasem, by znaleźć jakiekolwiek bezpieczne miejsce.

Gdzie obejrzec Greenland 2020 Lektor PL

Greenland” zapowiada się na film, który powinien przemówić do zwolenników kina katastroficznego. Opowiada o walce rodziny o przetrwanie w sytuacji, gdy kometa zaczyna zagrażać istnieniu Ziemi. John Garrity, jego żona Allison i syn Nathan wyruszają w poszukiwaniu schronienia w chwili, gdy kilka miast zostaje zniszczonych. Bohaterzy ścigają się z czasem, by znaleźć jakieś bezpiecznie miejsce, bowiem na Ziemię ma spaść największy fragment komety, którego siła rażenia może doprowadzić do apokalipsy

Caly Film Greenland 2020 Lektor PL

Pojawienie się takiego filmu w jakiś sposób trafia w obecne nastroje na świecie. Choć w tym przypadku nie mamy do czynienia z wirusem, a wymyślonym przez twórców scenariuszem katastroficznym, to jednak ukazana w początkowych scenach reakcja bohaterów wcale nie musi się znacząco różnić od tego, jak zachowują się mieszkańcy tego kraju, gdy słuchają kolejnych informacji związanych z rozprzestrzenianiem się COVID-19.

Greenland 2020 Caly Film HD

Poza Gerardem Butlerem na ekranie zobaczymy m.in. Morenę Baccarin, czyli ukochaną Deadpoola, oraz Scotta Glenna, znanego głównie z ról twardych gliniarzy, wojskowych oraz nieprzejednanego Sticka z serialu Daredevil – dziarski 81-latek najwyraźniej nadal nie myśli o emeryturze. Natomiast reżyserem i współscenarzystą tegoż widowiska został Ric Roman Waugh (SkazaniecSkazany oraz wspomniany Świat w ogniu), którego przy pracy wspierał  Chris Sparling (PogrzebanyTajemnica Instytutu AtticusKorytarzem w mrok), więc będę bardzo zaskoczony, jeśli Greenland wyróżni się czymś więcej, niż efektami specjalnymi.

Greenland 2020 Lektor PL
Greenland 2020 Lektor PL
Greenland 2020 Lektor PL
Greenland 2020 Lektor PL
Greenland 2020 Lektor PL
Greenland 2020 Lektor PL
Greenland 2020 Lektor PL
Greenland 2020 Lektor PL
Orginalny tytuł Greenland
IMDb Rating 6.6 1,114 votes
TMDb Rating 6.3 62 votes

Director

Obsada

Gerard Butler isJohn Garrity
John Garrity
Morena Baccarin isAllison Garrity
Allison Garrity
Roger Dale Floyd isNathan Garrity
Nathan Garrity
Brandon Quinn isMale Passenger C-17
Male Passenger C-17
Hayes Mercure isYoung Soldier
Young Soldier
Rick Pasqualone isNews Anchor
News Anchor

Podobne tytuły

Przyciąganie 2
Guns Akimbo
Świat w ogniu
Głębia strachu
Спутник
Nie czas umierać 2020 Lektor PL
Bliźniak
Robot Riot
Sztuka zbrodni
Rogue
Pewnego razu… w Hollywood
The Tax Collector
×
Właśnie zarejestrował się nowy użytkownik!