Linki do filmu 39 Views

  • Banksterzy (2020) PLMulti Source
Banksterzy (2020) PL

Banksterzy (2020) PL

banksterzy, banksterzy caly film, banksterzy cda, gdzie obejrzec banksterzy online, banksterzy online,Oct. 16, 2020Polska117 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 vote

JUŻ TERAZ OGLĄDAJ CAŁY FILM ONLINE!

 

Gdzie obejrzeć cały film Banksterzy online?

Karolina (Katarzyna Zawadzka) pracuje w banku, jest energiczna, pewna siebie, przebojowa. Kiedy w jej ręce wpada najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta otrzymuje wielką szansę, żeby się wykazać. Mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Jan (Jan Frycz) jest szarą eminencją krajowej finansjery.

W swoim telefonie ma kontakty do prezesów największych banków w Polsce. Jego cyniczne pomysły i decyzje, z dnia na dzień, wpływają na gospodarkę i losy setek tysięcy osób. Takich jak Artur (Rafał Zawierucha) – ambitny szef firmy IT, który, by rozwijać działalność, decyduje się na opcje walutowe.

Jego wspólnikiem jest Mateusz (Antoni Królikowski), który marzy o niezależności, własnym lokum i upragnionej wyprowadzce od teściów. Choć młode małżeństwo pozostaje nieufne wobec proponowanych przez banki rozwiązań, to przyparte do muru daje się wciągnąć w finansową pułapkę.

Wkrótce losy bohaterów banksterzy cda, po obu stronach barykady splotą się w pętli wstrząsających wydarzeń, których przebieg ujawni szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. A gdy skończą się wszystkie racjonalne rozwiązania, bohaterom pozostaną już tylko najbardziej dramatyczne wybory.

Orginalny tytuł Banksterzy
IMDb Rating 8.5

Director

Director

Obsada

Podobne tytuły

Jojo Rabbit
Ad Astra
Misja Greyhound
Podróże z diabłem
Pod powierzchnią (2020) Lektor PL
The One and Only Ivan
Sala samobójców. Hejter (2020) Lektor PL
Pewnego razu… w Hollywood
After 2 2020 Lektor PL
Diuna (2020) Lektor PL
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
1917
×
Właśnie zarejestrował się nowy użytkownik!