Linki do filmu 287 Views

  • Banksterzy (2020) PL Multi Source
Banksterzy (2020) PL

Banksterzy (2020) PL

banksterzy, banksterzy caly film, banksterzy cda, gdzie obejrzec banksterzy online, banksterzy online,Oct. 16, 2020Polska117 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 vote

Oglądaj już teraz Banksterzy (2020) PL Na tej stronie obejrzysz Banksterzy (2020) PL w jakości HD bez limitu. Strona również zawiera biblioteke filmów dzięki której znajdziesz wybrany dla siebie film! Film Banksterzy (2020) PL dostępny jest z lektorem i napisami cda. Zalukaj do nas! Skorzystaj z serwisu zupełnie za darmo!


Nasze darmowe serwery są obecnie pełne z uwagi na duży ruch.
Skorzystaj z rejestracji aby obejrzeć ten film bez limitu!

Masz problem z rejstracja? Odśwież stronę i spróbuj ponownie!


 

Gdzie obejrzeć cały film Banksterzy online?

Karolina (Katarzyna Zawadzka) pracuje w banku, jest energiczna, pewna siebie, przebojowa. Kiedy w jej ręce wpada najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta otrzymuje wielką szansę, żeby się wykazać. Mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Jan (Jan Frycz) jest szarą eminencją krajowej finansjery.

W swoim telefonie ma kontakty do prezesów największych banków w Polsce. Jego cyniczne pomysły i decyzje, z dnia na dzień, wpływają na gospodarkę i losy setek tysięcy osób. Takich jak Artur (Rafał Zawierucha) – ambitny szef firmy IT, który, by rozwijać działalność, decyduje się na opcje walutowe.

Jego wspólnikiem jest Mateusz (Antoni Królikowski), który marzy o niezależności, własnym lokum i upragnionej wyprowadzce od teściów. Choć młode małżeństwo pozostaje nieufne wobec proponowanych przez banki rozwiązań, to przyparte do muru daje się wciągnąć w finansową pułapkę.

Wkrótce losy bohaterów banksterzy cda, po obu stronach barykady splotą się w pętli wstrząsających wydarzeń, których przebieg ujawni szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. A gdy skończą się wszystkie racjonalne rozwiązania, bohaterom pozostaną już tylko najbardziej dramatyczne wybory.

Orginalny tytuł Banksterzy
IMDb Rating 8.5

Director

Director

Obsada

Podobne tytuły

1917
Zła edukacja 2020 Cały Film CDA Online PL
Podwodna pułapka 2017 Cały Film CDA Online PL
Obdarowani 2017 Cały Film CDA Online PL
Kamienne pięści 2016 Cały Film CDA Online PL
Togo 2019 Cały Film CDA Online PL
Pewnego razu… w Hollywood
A Prayer Before Dawn 2018 Cały Film CDA Online PL
Emperor 2020 Cały Film CDA Online PL
Sztuka zbrodni
Życzenie śmierci 2018 Cały Film CDA Online PL
Ciemniejsza strona Greya 2017 Cały Film CDA Online PL

Leave a comment

×
Właśnie zarejestrował się nowy użytkownik!